Skadefri-ambassadører

Skadefri introduserer stolt de første Skadefri-ambassadørene i Norge. Idrettsfysioterapeuter, idrettsleger og kiropraktorer i alle landets fylker står klare til å gi deg nyttig informasjon og viktig kunnskap. Vi tilbyr Skadefri-klubbkveld til idrettslag og klubber som ønsker å komme i gang med - / eller vil bli bedre på skadeforebyggende og prestasjonsfremmende trening allerede fra neste økt. På to timer får klubben/laget den nyeste og viktigste kunnskapen om skadeforebyggende og prestasjonsfremmende trening, med hovedfokus på barn og unge i utvikling samt en inspirerende praktisk økt. Ønsker du å avtale klubbkveld for din klubb/ditt idrettslag? Ta kontakt med skadefri@nih.no eller direkte med en Skadefri-ambassadør fra ditt fylke i listen under.

Agder

Daniel Major

danielhmajor@gmail.com

+4797190682

Sør Amfi Idrettsmedisinske Senter, Major Fysioterapi

Anne Marie Meyer-Myklestad

am.meyermyklestad@gmail.com

+4748182738

Sørlandsparken tverrfaglighelse og Pollen Fysioterapi

Christina Sandvand

post@motorikken.no

+4741264420

Spicheren treningssenter og Olympiatoppen Sør

Fredrik Nett

fredriknett@hotmail.com

+4799490719

Nemus Arendal og Arendal Fotball

Marianne Lislevand

mlislevand@gmail.com

+4790965393

Skansenklinikken

Per Olav Moberg Peersen

perolav@peersen.no

+4790876064

Klinikk Andøya

Tone Wigemyr Snerthammer

twigemyr@yahoo.no

+4741107079

Sørlandsparken Tverrfaglige Helse

Ronny Risnes

ronny@stretsj.no

+4747633597

STRETSJ Flekkefjord og STRETSJ Kvinesdal

                                     

 Innlandet

Carina Harviken Skjæret

carinahask@gmail.com

+4790079084

Altiusklinikken

Christine Nystuen

christinenystuen@hotmail.com

+4792690063

NEMUS Kongsvinger/NTG-U Kongsvinger

John Eyolf Solhaug

johneyolf@gmail.com

+4799711434

Gjøvik Idrettsmedisinske Team

Magnus Nilsen

magnus@altiusklinikken.no

+4748112768

Altiusklinikken/Hamkam

Terje Løkken

terjelokken@live.no

+4795067806

Gjøvik Idrettsmedisinske Team DA

Lene Rennemo

lenerennemo@hotmail.com

+4790619257

Ottestadhallen Aktiv AS

Synnøve Bjørgo Adam

synnbjorgo@hotmail.com

+4790030512

Lia Terapi Trysil og Trysil kommune

 

 Møre og Romsdal

Andrea Andresen Betten

Andrea@reperbanen.com

+4798442055

Reperbanen fysioterapi og trening

Christian Williams

christian@reperbanen.com

+4790766996

Reperbanen fysioterapi/Kristiansund ballklubb

Erik Drange Tønnesen

tonnessen@fysio1.no

+4790744328

Fysio1 / Ørsta Idrettslag

Gunhild Thorbjørnsen

ghthorbjornsen@gmail.com

+4745044329

Thomassen og Gjesvik fysioterapi

    Thomas Ryther     Thomas@reperbanen.com     +4797547716   Reperbanen Fysioterapi /Kristiansund Ballklubb
    Nina Paulsen

ninpaulsen86@gmail.com

    +4741522384   Ålesund

 

 Nordland

Marthe Fagerli

marthe@moheia.no

+4795130518

Moheia Fysikalske og Kiropraktiske senter

Solveig Kindlihagen

solveigkind@icloud.com

+4798850115

Narvik Helseklinikk

Trine Hansen

th@aspmyrafysioterapi.no

+4793269124

Aspmyra Fysioterapi / Bodø Håndballklubb

Mattis Lahn

mattislahnfysio@gmail.com

+4745219186

 

Bjørn Kirkhaug

bkirkhaug@gmail.com

+4790867006

Fysioterapeut Bjørn Kirkhaug, Svolvær

 

Oslo

 

 

 

Jørn Karlsen

jorn@roaidrettsklinikk.no

+4792283594

Røa Idrettsklinikk

Lene Eide

lene@gnistrende.no

+4740492219

Gnist Trening og Helse + NBBF

Martin Fjellheim

fjellheim5@gmail.com

 

Oslo Met

Bernt Halvorsen

bernt@oppsal.info

+4791523170

Arena for helse på Oppsal Arena

Lydia Bekkevold

Lydia@sterkhelse.no

+4798467299

Sterk helse

Trond Vegard Ripe

trond@sterkhelse.no

+4748100575

Sterk Helse og Grorud fotball

Linn Rolstad-Martinez

l_rolstad@hotmail.com

 

Støtteapparat BFF

Aurora Haug

aurorahaug@yahoo.com

+4793401913

Hopstock Helse, avd. Hegdehaugsveien

Eirik Kaspersen

Kaspersen.eirik@gmail.com

+4793265933

Follo Medical og KFUM fotball

Eghosa Jane Ogoleh

Eghosaj.ogoleh@live.no

+4740073188

Sterk helse

Arne Martin Vik

Vik.fysio@gamil.com

+4795813348

 

Rikke Kommedahl

rikke_kommedahl@hotmail.com

+4794373663

Støtteapparat NFF

Simen Gilje Bergan

simen@arca.no

+4797579800

Arca AS

Marianne Karset Bergersen

marianne@arca.no

+4793009355

Arca AS

Jonas Gudmundsen Lund

Jglund92@gmail.com

+4790555235

Atlet fysio, avd. Sofienmyr og Kolbotn Toppfotball

 

 Rogaland

Eirik Einan Garnvik

eirik@stavangeridrettsklinikk.no

+4797756985

Stavanger Idrettsklinikk

Glenn Aarsand

gaarsand@gmail.com

+4746661901

Stavanger Idrettsklinikk

Jan Erik Wergeland

janerikwergeland@gmail.com

+4799505088

Stavanger Idrettsklinikk

Kristine Jahren

kristine@stavangeridrettsklinikk.no

+4746640744

Stavanger Idrettsklinikk

Nadia Ben Salem

nadia@stavangeridrettsklinikk.no

+4740013618

Stavanger Idrettsklinikk

Reidun Enehaug

reidun.enehaug@manuellterapi.net

+4792245241

Haugesund Medisinske Senter/ Avaldsnes Elite

Sondre Ims

sondreims@gmail.com

+4795724805

Klepp IL / Klepp Fysioterapi

Vibeke Koren

vibeke@stavangeridrettsklinikk.no

+4740246338

Stavanger Idrettsklinikk

Solfrid Dahle

Soladahle@gmail.com

+4795157166

Helsehuset Vea

Gunvor Galta

gunvor@stavangeridrettsklinikk.no

+4748170214

Stavanger Idrettsklinikk

Lasse Larsen

lasse@moveon.no

+4799369997

Moveon AS

Maria Øgreid Leitao

maria@stavangeridrettsklinikk.no

+4798606253

Stavanger Idrettsklinikk

Eirik Børseth

eirik@raftklinikken.no

+4791522514

Raft-klinikken AS

Anders Fjelde

andersf@stavangeridrettsklinikk.no

+4790225777

Stavanger Idrettsklinikk

Tarald Sørenes

Tarald@vikingklinikken.no

+4740145283

Vikingklinikken og Viking FK

Knut-Ole Rogneflåten

knut@klinikkproaktiv.no

+4751608400

Klinikk proAktiv, Sandnes

Silje Tjeldflåt

silje@klinikkproaktiv.no

 

Klinikk proAktiv, Sandnes

 

 Troms og Finnmark

Frank Kjeldsberg

frank_kjeldsberg@hotmail.com

+4791853808

NTG/TIL

Mari Kviteberg

mari@tromsok.no

+4793846939

Tromsø kiropraktikk & helse / T. innebandy

Ole Morten Tunes

omtunes@online.no

+4792679099

Aktiv fysioterapi og manuell terapi

Sondre Flaat

sondre@klinikk24.no

+4747855778

Klinikk 24 Tromsø

Adrian Mendis

Adrian.mendis96@gmail.com

+4748189623

Klinikk 24 Tromsø

Martin Solheim

Martin.solheim@nemus.no

+4799330545

Nemus Harstad

Helge Haavaag

helge.haavaag@nemus.no

+4777061328

Nemus Harstad

 

Trøndelag

Espen Linaker

fysio@linaker.org

+4793440202

Klinikk for Alle Stjørdal/ Stjørdals- Blink fotball

Marit Klokset

mklokset@gmail.com

+4793410538

Oppdal Fysioterapi

Vebjørn Vingsand

vebjorn.vingsand@gmail.com

+4797767344

Rosenborgklinikken Fysioterapi

Nina Stiles

nina@tiforalle.no

+4740553565

Trondheim Idrettsklinikk

Anders Vien

anders@tifoalle.no

+4790820629

Trondheim Idrettsklinikk

Øyvind Skarsaune

oyvind@tiforalle.no

+4792099211

Trondheim Idrettsklinikk

Gunnvor Halmøy

gunnvor@tiforalle.no

+4795120747

Trondheim Idrettsklinikk

Cecilie Jamtfall

cecilie@tiforalle.no

+4746421535

Trondheim Idrettsklinikk

Gaute Alstad Sunde

gaute@tiforalle.no

+4741223554

Trondheim Idrettsklinikk

Erik Alstad Sunde

post@innherredidrettsmedisin.no

+4790287131

Innherred Idrettsklinikk

Runar Jensen

post@innherredidrettsmedisin.no

+4790287131

Innherred Idrettsklinikk

Elisabeth Aarøe

post@innherredidrettsmedisin.no

+4790287131

Innherred Idrettsklinikk

Andre Karlsen

post@innherredidrettsmedisin.no

+4790287131

Innherred Idrettsklinikk

Trond Viggo Sjøbakk

post@innherredidrettsmedisin.no

+4790287131

Innherred Idrettsklinikk

 

 Vestfold og Telemark

Annika Storevold

annika@helseogidrettsklinikken.no

+4792453981

Helse-og Idrettsklinikken

Espen Strøm-Normann

espen@sandefjordfotball.no

+4799048922

Strøm-Normann Helse & Sandefjord Fortnite

Even Eide Eriksen

even@borrefysioterapi.no

+4793445558

Borre Fysioterapi og Trening AS

Guro Horten Solberg

gurohorten@yahoo.no

+4797085509

fysioterapeutene, Larvik

Laila Hjort Nielsen

laila.h.nielsen@usn.no

+4795059080

Maxima Helse

Bente Grepperud

Bente.greppreud@gmail.com

 

Bente Grepperud fysioterapi

Anette Henriksen

henriksena@icloud.com

 

 

Ingvild Nyland Myhre

inylan@online.no

 

Vestfold fysioterapi

Morten Andersen

mortennandersenfysio@gmail.com

+4741599947

 

 

 Vestland

Aud Vassbotten Storøy

aud@aktivforde.no

+4795933328

Aktiv fysio- og manuellterapi AS

Gunn Marit Bergstrøm

gunnmarit@gmbaktivhelse.no

+4791878239

GMB Aktiv Helse AS

Marit Anne Smørdal

maritanne@hotmail.com

+4795974949

Aktiv fysio- og manuellterapi

Sindre Askeland

sindre.askeland@gmail.com

+4748251725

Nemus Stord - Bømlo

Julie Langeland Risa

straumefysioterapi@gmail.com

+4756325430

Straume fysioterapi, 

Kristoffer M Refsdal

Kmrefsdal@gmail.com

+4740077229

Straume fysioterapi, Bergen Idrettsklinikk

 

 Viken

Christian Sebelien

Mtvollaklinikken@gmail.com

+4799791441

Vollaklinikken

David Aronsen

david@trimmen.no

+4792280891

Timmen AS, Åssiden IF, Drammens turnforening

Henrik Warpe-Kinn

henrik@frim.no

+4741419733

Fredrikstad Idrettsmedisin

Jostein Liabø

josteinliabofysioterapi@gmail.com

+4740852527

Skjetten Fysioterapi

Jørund Sakshaug

sakshaug@kiropraktor.nhn.no

+4791193112

Nemus Lillestrøm, Lillestrøm topphåndball

Kenneth Syvertsen

kennsy@dinkiropraktor.no

+4798800973

Din Kiropraktor, Konnerud IL

Jonannes Thomassen

jt@fysiosenteret.no

+4748233460

   Fysiosenteret, Mjøndalen

Marius Hoel

Marius_hoel@hotmail.com

+4797190020

Strømsgodset TF, DHK, Trimmen

Janne Søllesvik

Janne.oppheim@hebb.no

+4793496329

   Harestua medisinske senter

Mette De Korte

Mette@drammensportsklinikk.no

+4797662260

Drammen Sportsklinikk

Morten Christensen

mc@tangenhelse.no

+4740172313

Tangen Helseklinikk

Sara Martinsen

sara@frim.no

+4790053759

Fredrikstad Idrettsmedisin

Ingrid Bakken Tøsse

ingird@impulshelse.no

+4746625996

Impuls Helse avd Kolbotn og Ski

Siri Sjetne Lund

siri@fysiosenteret.no

+4790639597

Fysiosenteret Mjøndalen

Shan Singh Nagra

Shansingh.nagra@klinikkforalle.no

+4797407853

Klinikk for Alle Jessheim

Dina Karoline Solberg Larsen

Dina.solberg.larsen@hotmail.com

+4795861080

Kamboklinikken, Moss

Hanne Charlotte Hogganvik

hanne@fysiosenteret.no

+4797186957

 

Anne Karin Evensen

Anne-kav@online.no

 

Kamboklinikken

Stine Fjerdumsmoen

Stine.Fjerdumsmoen@unicare.no

+4791115271

Idrettsklinikken Bakke, Halden

Andrea Hovland Bøe

Andrea.hb@hotmail.com

+4748304290

Nemus, Fredrikstad

Lasse Håkonsen

Lasse@vollaklinikken.no

+4798074558

Vollaklinikken -Idrettsskadesenteret

Simen Rygh

Simen.rygh@godset.no

+4795151471

Trimmen AS og Strømsgodset toppfotball

Jonas Gudmundsen Lund

Jglund92@gmail.com

+4790555235

Atlet fysio, avd. Sofienmyr og Kolbotn Toppfotball

Jonas Rønning

Jonas.fysio@gmail.com

+4790793663

Muskel -og skjelettklinikken

Mari Bardalen Wiggen

Mari_wiggen@hotmail.com

+4746669441

 

Simen Gilje Bergan

simen@arca.no

+4797579800

Arca AS

Marianne Karset Bergersen

marianne@arca.no

+4793009355

Arca AS

Anna Apelmann

Anna.apelmann@unicare.no

+4799526403

 

Lars Raknem Borgersen

l.raknem@gmail.com

+4797688902

 

Rune Engen

Rune.Engen@klinikkforalle.no@

+4798693378

Klinikk for alle, Jessheim

Kristian Brynestad

kristian.brynestad@gmail.com

   +4797159926 Plexusklinikken Ski og alpinlandslaget

Vilde Jacobsen

vilde@styrkhelse.no

+4748157801

Styrk Helse AS, Lierbyen/Drammen

Kirsten Misund

kirsten@raaholtfysioterapi.no

+4793462419

Råholt fysioterapi

Oda Kjærsgård

oda.kjaersgaard@gmail.com

+4745255382

Vollaklinikken

Haavard Rognerud

haavard@askerkiropraktor.no

 

Asker og Bærum-klinikken

Geir Bye Gundersen

sbguge@vestreviken.no

 

Drammen

Joakim Stensbø

joakims@gnistrende.no

+4790718811

Gnist trening og Helse og Haslum BK, Bærum

Thomas Lauvsnes

thomaslauvsnes@gmail.com

    +4795149698

Nemus, Lillestrøm

Lotte Engen

LotteOlsen.Engen@ntg.no

   

Thea Morin Melås

Thea.Morin.Melas@siv.no